Dalaman’da araç kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere Dalaman rent a car fiyatları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Eğer tatil için Dalaman’a geliyorsanız ve arabanız yoksa araç kiralamak sizin için iyi bir tercih olacaktır. Günlük son derece cazip fiyatlar karşlığında araç kiralayarak tatilinizin harika geçmesini sağlayabilirsiniz. Araçları Dalaman Hava Limanı’ndan teslim alarak tatiliniz boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Aracı gene aynı şekilde tatiliniz bittiğinde Dalaman Hava Limanı’nda telim edebilirsiniz. Bunu yapmak için Dalaman’da birçok farklı rent a car firması bulunmaktadır.

Dalaman Rent A Car Fiyatları

Araç fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir. Örneğin en çok ilgi gören aylar olan Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında fiyatlar biraz yükselirken diğer aylarda düşmektedir. Bu nedenle erken rezervasyon yaparak indirimli fiyatlardan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Dediğimiz gibi Dalaman’da birçok farklı rent a car firması vardır ve bu nedenle fiyatlar da değişmektedir. Araçların model ve üretim yılına göre bu fiyatlar değişmektedir. Eğer ucuz kiralık araba arıyorsanız sizlere Positive Rent A Car tam da sizlere göre. Sitemiz üzerindeki araçları inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Araçlarımızı kiralarken müşterilerin kalitesini esas almaktayız, bu nedenle araçların kalitesi üst seviyededir. Araçlarımız son derece temiz ve bakımlıdır. Dalaman araba kiralama işlemleri için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve sizlere en uygun fiyatı verelim.

Araç fiyatlarımız ortalama günlük 100 lira ile 200 lira arasında değişmektedir. Alacağınız bebek koltuğu, gps, kasko gibi eh hizmetler ise bu fiyata dahil değiltir. Bu hizmetlerin de günlük ayrı bir ücreti vardır. Dalaman rent a car firması olarak sizlere en uygun fiyatı vereceğimize emin olabilirsiniz, bu nedenle fiyat konusuda endişeniz olmasın. Bizim için asıl önemli olan müşteri memnuniyetidir, bu nedenle araba kiralama işlemlerinizde sizlere kesinlikle yardımcı olacağız.